У Хмельницькому пом'янули шахтаря, який помер у Донецьку

У Хмельницькому пом'янули шахтаря, який помер у Донецьку
Сьогодні у Хмельницькому на головному майдані області дев'ять громадських організацій Хмельницького та одна зі Славути зібралися, аби пом'янути загиблого під час мітингу у Донецьку шахтаря Геннадія Конопльова.

Геннадій Конопльов був серед мітингувальників-чорнобильців, які голодували під стінами Донецького обласного пенсійного фонду. 27 листопада їхній армійський намет оточило 40 міліціонерів. Як стверджують очевидці, пятеро працівників Міністерства надзвичайних ситуацій виключили електрогенератор, залили «буржуйку» водою та почали зносити намет. У цій колотнечі і загинув Конопльов. За офіційною версією, він помер від серцевого нападу.
Хмельничани, запаливши лампадки та поклавши їх із квітами до памятника «Віра. Надія. Любов», вшанували загиблого хвилиною мовчання. Також учасники прийняли резолюцію, відповідно до якої вимагають від влади відправити винних у відставку та порушити проти них кримінальну справу. Якщо ж вимоги не будуть виконані, то громадські організації Хмельниччини розпочнуть безстрокові загальнонаціональні акції протесту.
У Хмельницькому пом'янули шахтаря, який помер у Донецьку, фото №1 на сайті vsim.ua

У Хмельницькому пом'янули шахтаря, який помер у Донецьку, фото №2 на сайті vsim.ua

У Хмельницькому пом'янули шахтаря, який помер у Донецьку, фото №3 на сайті vsim.ua

У Хмельницькому пом'янули шахтаря, який помер у Донецьку, фото №4 на сайті vsim.ua

У Хмельницькому пом'янули шахтаря, який помер у Донецьку, фото №5 на сайті vsim.ua

У Хмельницькому пом'янули шахтаря, який помер у Донецьку, фото №6 на сайті vsim.ua

У Хмельницькому пом'янули шахтаря, який помер у Донецьку, фото №7 на сайті vsim.ua

У Хмельницькому пом'янули шахтаря, який помер у Донецьку, фото №8 на сайті vsim.ua

У Хмельницькому пом'янули шахтаря, який помер у Донецьку, фото №9 на сайті vsim.ua 

У Хмельницькому пом'янули шахтаря, який помер у Донецьку, фото №10 на сайті vsim.ua

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
  • Anonymous
    в райцентрах влада зганяє бюджетників в робочий час на мітинги в підтримку дій Ядухи. вже відбулися мітинги у Волочиську і Ізяславі. зганяють чиновників, вчителів, лікарів і навіть поварів шкільних їдалень. виходить 50-70 людей, голови РДА і райрад лають "Свободу" і висловлюють підтримку Василю Ядусі, прийняті резолюції дублюють одна одну слово в слово, кома в кому. протистояння "Свобода" - партія регіонів продовжується.
  • Anonymous
    да они все в политику переводят, что кнець, что сабий, что витряной. правильно один мужык их на площе назвал политиканами. человек погиб, а они, что власть, что эти только и хотят что орать.
    Anonymous reply Anonymous
    Сабій - напевно, найактивішний депутат обласної ради.
  • Anonymous
    о, Сабій виступає.

keyboard_arrow_up