За словами юриста Олексія Резнікова порушення кримінальної справи проти користувачів ресурсу цілком реальна перспектива. Для цього досить лише заяви від правовласника. Але ось довести, що за комп’ютером із певною IP-адресою сиділа конкретна людина дуже важко.
EX.UA закрили вчора, 31 січня. Причина закриття - розслідування кримінальної справи про порушення авторських прав. Під час обшуку у дата-центрі веб-ресурсу правоохоронці вилучили близько 200 серверів, на який розміщалося більше 6000 терабайт контенту.
Як кажуть у міністерстві внутрішніх справ приводом для закриття веб-ресурсу стали заяви від представників розробників програмного забезпечення - компаній Аdobe, Microsoft и Graphisoft Inc.
Закриття EX.UA обурило українську інтернет-спільноту. У соціальних мережах жваво обговорюють закриття порталу та закликають до акцій протесту. Внаслідок атаки хакерів сьогодні зранку не працював головний сайт української міліції, сайт уряду та із перебоями працював сайт президента.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.