Опитані кореспондентом водії не скаржаться на роботу автоінспекторів. Для одних велика кількість ДАІшників – це ще один привід не порушувати правила руху та не сідати за кермо у нетверезому стані. Для інших – великою проблемою є збільшення вартості хабаря, тому декому «дешевше» одразу підписати складений протокол. Таксисти Хмельницького не охоче погоджувалися на розмову про їх «непорозуміння» із автоінспекторами. «Їздимо, не порушуючи правил дорожнього руху, тому і не маємо проблем із ДАІшниками», - розповів водій однієї із служб таксі міста (проте ім’я та прізвище не побажав називати – прим. автора).
Двадцятивосьмирічний Олександр із десятилітнім стажем водіння розповів свою нещодавню історію неприємної зустрічі із автоінспектором: «На одній із трас, що підходить до міста, мене зупинив автоінспектор. Жезл він підняв ще за сто метрів до місця патрулювання. Коли я поцікавився, що порушив, то почув відповідь: «Ви не були пристібнуті ременем безпеки». Як він зумів це побачити на такій великій відстані, залишається загадкою. Це, за його словами, і стало моїм єдиним порушенням. За таку далекозорість державтоінспектора мені довелося вручити йому солідну купюру».
«Працівник державтоінспекції має право зупинити водія за наявність порушення правил дорожнього руху та для перевірки документів на автомобіль. Зупинка, яка була здійснена для профілактики, має тривати не більше двох-трьох хвилин. Крім того із збільшенням контролю на дорогах, кількість ДТП зменшилася» , - сказав заступник начальника управління ДАІ в Хмельницькій області Олександр Герасимчук.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.